Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Gucci torebki od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Są bardzo pożądane, ponieważ stanowią dobro luksusowe. Dom mody bardzo prężnie się rozwija, a torebki wypuszczone spod ich skrzydeł trafiają w gusta kobiet z całego swiata. Gucci uwielbia eksperymentować ze stylem vintage. Zaprojektowane lata temu modele torebek przeżywają swoją drugą młodość w odświeżonej wersji. Projekty tego domu mody są chętnie pokazywane w aplikacji Instagram. Każda polska gwiazda, celebrytka czy szanowana influancerka ma ją w swojej kolekcji. Torebka Gucci jest synonimem luksusu, ponieważ jest to wydatek kilku tysięcy złotych. A jak wiadomo Gucci w swojej kolekcji ma wiele modeli i fasonów, które są it-bag. Najbardziej pożądanymi torebkami na świecie. Coraz bardziej na popularności zyskują torebki ala Gucci, które są inspirowane projektami tej luksusowej marki.

GUCCI torebki dla wszystkich, czyli modele inspirowane

Dla kobiet, które nie posiadają kilkutysięcznych budżetów na dodatki, przygotowaliśmy modele inspirowane tym domem mody. Torebki ala Gucci stanowią świetną alternatywę. Są podobne, lecz nie identyczne co ma tutaj kluczowe znaczenie. Mają światowy design i przystępne ceny. Warto zaznaczyć że torebka inspirowana nie jest ani podróbką ani repliką. W świetle panujących przepisów prawa handel takimi produktami jest przestępstwem. Co innego jest w przypadku torebek inspirowanych. Inspiracja w modzie jest zjawiskiem powrzechnym i legalnym, albowiem nie narusza ona praw autorskich. Inspiracja stanowi nawiązanie zazwyczaj tylko do jednego elementu oryginalnego wzoru. Warto więc sięgać po takie produkty, ponieważ są stylowe, modne i nie przyniosą nam obciachu. Torebki Gucci w wersji inspirowanej są przystępne cenowo. Może pozwolić sobie na nie każda kobieta, która uwielbia bawić się modą.

Torebki ala Gucci na każdą kieszeń

W sklepie internetowym torebki-inspirowane.pl znajdziesz szeroki wybór torebek inspirowanych stylem domu mody Gucci. Zdecydowanie najpopularniejszym fasonem są torebki z motywem podkowy. Inspiracja została zaczerpnięta od kultowego modelu Dionysus. Torebki dostępne są w różnych fasonach i kolorach. Idealne dla kobiet w każdym wieku na każdą porę roku. Warto też zwrócić uwagę na piękne pikowane torebki, które świetnie podkreślą nie jedną stylizację. Torebka Gucci znanej marki to luksus bez dwóch zdań. Za taki model musimy zapłacić kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych. Dla wielu kobiet, logo projektanta czy domu mody ma ogromne znaczenie. Dlatego sięgają one po produkty z logo domu mody. Jeśli nie zależy nam na tym, warto rozważyć tańsze odpowiedniki. Możemy mieć je bez logo projektanta, w podobnym fasonie w bardziej ekonomicznej wersji.  Torebki ala Gucci są piękne, solidne i atrakcyjne cenowo. Warto mieć je w swojej kolekcji.