Skóra Nappa to gatunek skóry, która jest hybrydą skóry wołowej i owczej. Skórzana skóra nappa jest używana przez rdzenne plemiona indiańskie od tysięcy lat jako ochrona przed gryzącymi zimowymi wiatrami, które zawsze docierają do północnych regionów Indii, oraz do tworzenia wygodnych ubrań dla ich ukochanej królowej, opiekuńczej baby. Nappa oznacza w języku hindi zwykły. Tak nazywacie pospolitą nazwę w Indiach, materiał nappa. Pochodzi z miejsca zwanego Shiromandi, nazwanego na cześć dargah.

Skóra Nappa nie jest tak twarda, jak się wydaje. Pojedynczy kawałek skóry nappa może mieć do 14 cali długości i ośmiu cali szerokości. Piękną rzeczą w tej pogodzie jest to, że jest oddychająca. Więc jeśli założysz go na parę dżinsów lub spodni, pot pozostanie na skórze, ale nie zniszczy piękna skóry. Po wytworzeniu skóra jest najpierw namaczana w wodzie, a następnie woda jest usuwana za pomocą pary, a następnie szmatkę suszy się za pomocą świeżo wyglądającego materiału. Ten proces wymaga dużej ilości prądu. Otrzymujesz miękką i gładką miękką skórę.

Torebki w najlepszych cenach znajdziesz tu -> TOREBKI SKÓRZANE

Skóra Nappa – niezwykle mocna i trwała

Istnieje wiele nowych technik korzystania z tego materiału tekstylnego, które pomagają nam dziś stworzyć wyjątkowe skórzane przedmioty dla mas. Pozwól, że opowiem ci o niektórych z tych technik, które będą dla Ciebie bardzo korzystne. Jedną z technik jest użycie gumowej szmatki w celu opracowania antypoślizgowej skóry nappa. Jest to jednak dość drogie, ponieważ jest dostępne tylko w dużych ilościach. Drugą techniką jest połączenie gumowej tkaniny z nową tkaniną nappa w celu uzyskania splotu o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie z doskonałą elastycznością.

Istnieje wiele innych zalet, jeśli chodzi o korzystanie z aplikacji. Jest szeroko stosowany do pasów i innych artykułów wykonanych ze skóry nappa. W rzeczywistości jest to najważniejszy składnik przędzy moherowej, która jest wpleciona w większość drobnych zasłon. Jeśli masz silną skórę, możesz użyć tego materiału, aby chronić swoje ciało przed gryzącymi zimnymi wiatrami, które wieją z północy. Jest stosowany w wielu gorących źródłach w Indiach i nadal jest bardzo popularny jako materiał ochronny dla mężczyzn i kobiet.

Luksusowa skóra i zamiłowanie do mody

My, Hindusi, mamy własne luksusy, a jednym z nich jest ich zamiłowanie do mody. Aby podkreślić tę specjalizację, używamy różnego rodzaju produktów ze skóry nappa na specjalne okazje, a nawet na co dzień. Ale także tutaj nie możemy zapominać o potrzebie tańszych opcji, kiedy robimy zakupy. Nappa jest znana z taniej skóry i istnieje wiele indyjskich sklepów, w których można kupić skórę nappa. Nawet sklepy znanych marek w Indiach zwracają się w stronę produktów skórzanych, oferując gamę towarów i akcesoriów, które z pewnością Ci się podobają.

Skóra Nappa jest całkowicie naturalna i służy do wytwarzania wielu różnych produktów, takich jak buty, torebki, portfele, bluzki, paski, torby i wiele innych. Z pewnością spodoba ci się chłodny i orzeźwiający wygląd skóry Nappa. Dlatego wskazane jest, abyś spróbował jak najszybciej zdobyć kawałek skóry nappa. Ten rodzaj skóry z pewnością stanie się modnym dodatkiem.

Co to jest skóra nappa?

Skóra nappa jest cechą różnych skór organicznych i wiadomo, że różni się od skóry zwierząt. Jest nieco woskowaty i podobny do poprzedniego. Z tego powodu termin „nappa” jest używany w odniesieniu do skóry i jest również nazywany „skórą bydlęcą”.

Skóra jest wytwarzana przez dodanie płynu zawierającego tłuszcz do grupy barwników syntetycznych. Powstały płyn nazywa się „garbnikiem”, a po zastosowaniu go w wyrobach skórzanych staje się kompletnym produktem, a każda część jest zindywidualizowana dla zapewnienia maksymalnej żywotności. To sprawia, że ​​materiał jest znacznie droższy niż inne odmiany.

Koniecznie przeczytaj artykuł -> SKÓRA NATURALNA CZY EKOLOGICZNA

Ile kosztuje skóra nappa?

Cena skóry Nappa jest zatem wyższa niż w przypadku innych rodzajów skóry. Jeśli kupujesz parę butów lub kurtki, skóra Nappa zawsze będzie dla nich lepsza. Najlepszym momentem na zakup jest to, że jest jeszcze nowy pod względem rynku.

Ponieważ skóra Nappa jest tak miękka, że ​​z upływem czasu jest podatna na przebarwienia. W końcu spowoduje to nieuchronny efekt zużycia przedmiotu. Im więcej uwagi i uwagi zostanie poświęconej, tym bardziej będzie wyglądał jak nowy – Skóry nappa są zwykle dwojakiego rodzaju. Skóra nappa jest dobrym wyborem dla skór damskich, ponieważ rodzaj skóry użytej do produkcji materiału jest w rzeczywistości taki sam, jak skóra męska. Jest jednak tańszy niż jego męski odpowiednik.

Co wytwarza się z tej skóry ?

Skóra Nappa jest jednym z różnych materiałów, z których wykonano wysokiej jakości markowe ubrania i obuwie. Skóry wykonane z tej skóry charakteryzują się dużą trwałością i oferują użytkownikowi idealne połączenie wygody i stylu.

W rzeczywistości jest to stosunkowo nowy rodzaj markowych ubrań, który wkracza na rynek. Te designerskie torebki, portfele, teczki, sukienki, buty, a nawet niektóre inne akcesoria wychodzą ze skórą Nappa. Są one powszechnie znane jako torby „Bogini”.

Nic więc dziwnego, że ta marka zyskuje na popularności i zyskała miano mody z dowolnego miejsca. Głównym powodem, dla którego zyskuje on tak dużą popularność, jest to, że jest tak wyjątkowy i różni się od zwykłego.

Skóra nappa – ciekawostki

Skóra Nappa to rodzaj skóry, którą można znaleźć w wielu różnych kolorach i ma różny wygląd. Istnieje wiele różnych powodów tego rodzaju skóry i niektóre z głównych powodów, dla których stała się tak popularna. Jest to coś, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie skóry Nappa.

Skóra Nappa pozwoli Ci uzyskać wiele różnych stylów, a także jest dobrą opcją, jeśli robisz zakupy dla mężczyzn. Skóra Nappa jest dostępna w tradycyjnej brązowej lub nawet czarnej skórze, która może wyglądać bardzo dobrze na pasku każdego mężczyzny lub na dowolnym elemencie skórzanym, który chcesz nosić. Jeśli szukasz wytrzymałego wyglądu paska, na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz w tej skórze.

Innym powodem, dla którego ta skóra Nappa jest tak popularna, jest to, że jest bardzo wytrzymała. Jeśli szukasz odzieży, która jest łatwa w pielęgnacji i nie kosztuje zbyt wiele pieniędzy, skóra Nappa jest jednym z najlepszych wyborów. Skóra Nappa nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, a po dłuższym użyciu nie trzeba jej nawet myć. Skóra Nappa to świetny wybór dla każdego mężczyzny, który szuka wytrzymałej odzieży. Z tego powodu nie znajdziesz nic podobnego, gdy szukasz stroju męskiego.

Pozostałe walory świetnej skóry

Inną rzeczą w skórze Nappa jest to, że możesz znaleźć dla niej różne kolory do wyboru. Oczywiście droższe skóry będą kosztować więcej niż tańsze odmiany, ale znajdziesz tam dobry wybór. Tak długo, jak wiesz, co otrzymujesz i wiesz, gdzie go znaleźć, powinieneś być w stanie znaleźć świetną ofertę. Dla tych, którzy kochają akcesoria, przekonasz się, że skóra Nappa jest bardzo popularna dla wielu akcesoriów. Dzięki wszystkim różnym kolorom i wzorom dostępnym dla tego rodzaju skóry, przekonasz się, że możesz znaleźć prawie wszystkie potrzebne akcesoria.

Jeśli szukasz skórzanego paska Nappa, będziesz mógł znaleźć szeroki wybór wzorów i stylów do wyboru. Oczywiście znajdziesz taki, który najlepiej spełni twoje potrzeby, ale możesz także znaleźć wiele innych przedmiotów, które dadzą ci niezłą gamę stylów do wyboru. Skóra nappa ma różne rodzaje wykończeń i należy o tym pamiętać przy zakupie paska. Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, gdy szukasz pasów, w tym między innymi, czy chcesz mieć wygląd skóry, czy nie, czy chcesz ją utlenić, czy nie, i oczywiście, jakie kolory masz chcesz użyć.

Porady skórzane Nappa

Najbardziej ekscytująca rzecz w skórze Nappa i jej tajemnicach tkwi w wszechstronności jej zastosowania. Może być używany do wielu różnych rzeczy. W tym artykule znajdziesz porady dotyczące pielęgnacji skóry Nappa.

Do celów Nappa można użyć prawie każdego produktu skórzanego. Sztuką jest wiedzieć, jakiego rodzaju Nappa użyć. Oto kilka wskazówek dotyczących skóry Nappa:

Nappa zwykle występuje w ciemnym kolorze, ale to nie znaczy, że należy go przechowywać jako podartą, wyblakłą skórę. Jeśli skóra ma ciemny kolor, nie jest już produktem stada Nappa. Zachowaj ostrożność podczas pielęgnacji i przechowywania skóry nappa.

Skóra nappa a upływ czasu

Z biegiem czasu Nappa będzie się rozwijać zmarszczki i ślady. Będziesz musiał leczyć to, a jeśli jest traktowany kremem nawilżającym, powinno to pomóc. Jeśli chcesz uzyskać czystszy wygląd, możesz potraktować skórę warstwą cynku. W wielu przypadkach zapewni to bardziej eleganckie wykończenie skóry. Zachowaj szczególną ostrożność podczas korzystania z Nappa, ponieważ można użyć ciepłej wody z żelazem, aby poprawić połysk. Jeśli musisz leczyć go środkiem nawilżającym, pozostaw go na noc. Po wyschnięciu spróbuj przetrzeć go ręcznikiem lub ściereczką. Będziesz musiał mieć kogoś, kto jest wykwalifikowany w obróbce skóry, aby prawidłowo traktować tę skórę.

Skóra Nappa często występuje w satynie i materiałach syntetycznych. Bądź ostrożny przy wyborze satyny i materiału syntetycznego. Niektóre syntetyki mogą wykazywać użycie chemikaliów, które wyblakną lub odbarwią skórę. Nappa jest zwykle jednym z najtwardszych i najtrwalszych rodzajów skóry. Jeśli chcesz potraktować to uważnie, wybierz taki, który jest całkowicie naturalny. Obróbka skóry w ten sposób z dokładnym spojrzeniem pozwoli zachować jej właściwości.

Skóra nappa nie lubi zarysowań

Jeśli masz jakieś paznokcie, musisz je usunąć, zanim zaczniesz leczyć Nappę. Przed zabiegiem należy usunąć paznokieć, ponieważ łatwiej będzie zadbać o swoją Nappę, jeśli nie wystaje. Obróbka skóry Nappa lakierem do paznokci w innym kolorze może zapewnić doskonałe wykończenie skóry. Możesz to zrobić, usuwając paznokieć, a następnie używając dobrego kremu do czyszczenia.Po zakończeniu leczenia Nappa pozostanie gotowy produkt.

Czyszczenie skóry Nappa można wykonać na wiele sposobów. W niektórych przypadkach można zastosować zabytkowe środki czyszczące, a profesjonalny środek czyszczący może pomóc w wykończeniu skóry. Jeśli chcesz leczyć skórę Nappa, upewnij się, że traktujesz ją prawidłowo i przechowujesz w pomieszczeniu, w którym jest sucha. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek ze skóry Nappa, będziesz mieć świetnie wyglądającą skórę Nappa, która może przetrwać lata.